Strona startowa V9 jak usunąć?

Antywirusy, Firewall, Szyfrowanie danych, Sieci komputerowe, Tworzenie kopii plików, Kompresja plików, Emulatory itd.

Strona startowa V9 jak usunąć?

Postautor: v9_jak_usunąć » 23 mar 2012, 12:34

Instalując jakiś program do firefoxa ustawiła mi się strona startowa V9 do tej pory miałem normlanie Google, ale nie wiem jak mam to teraz zmienić. Usunięcie v9 to bardzo irytująca sprawa wiecie jak to poprawić?
v9_jak_usunąć

Re: Strona startowa V9 jak usunąć?

Postautor: zend » 25 mar 2012, 21:15

V9 uruchamia się poprzez dopisanie do skrótu przeglądarki internetowej.
Najlepiej jest usunąć V9 z opcji przeglądarki a następnie kliknąć prawym na skrócie przeglądarki w menu start i w oknie które się nam pojawiło w polu Element docelowy usuwamy wszystko po .exe pewnie będzie to coś w stylu http://www.v9.com&.......
To powinno pomóc.
zend

Postautor: cz0p » 10 kwie 2012, 10:08

Usunięcie jest proste i możesz to zrobić z poziomu panelu sterowania w systemie Windows. Szukaj Deinstalator V9

nie promujemy innych portali
cz0p

Postautor: ja mnmm » 23 kwie 2012, 19:01

Wchodzisz w Panel Sterowania, a tam w dodawanie lub usuwanie programów, wybierasz program i usuwasz. : )
ja mnmm

Postautor: Bartek » 04 maja 2012, 10:43

Hmm, przepraszam za odkop ale ja nie mam u siebie Dezinstalatora V9 a strona i tak się uruchamia, czy ktoś ma na to lekarstwo? Tak strasznie mnie to denerwuje, że przyprawiło mnie dziś o ból głowy.
Bartek

Postautor: Jaro » 04 maja 2012, 10:47

Bartek pisze:Hmm, przepraszam za odkop ale ja nie mam u siebie Dezinstalatora V9 a strona i tak się uruchamia, czy ktoś ma na to lekarstwo? Tak strasznie mnie to denerwuje, że przyprawiło mnie dziś o ból głowy.

Zrób nowy skrót do przeglądarki, to zasraństwo dopisuje się do skrótu.
Jaro

Postautor: evev » 28 maja 2012, 19:42

u mnie pomogło dopiero usunięcie skrótu z pulpitu oraz menu start i utworzenie nowego skrótu, chociaz nie mam pewności czy to cholerstwo gdzieś nie jest "zainstalowane" (pomimo tego że odinstalowałam program z panelu sterowania, usunełam folder jaki utworzył na dysku c i zablokowałam możliwośc zmiany strony startowej w S&D, nic nie pomogło dopiero usunięcie skrótu, jeżeli chodzi o usuwanie w oknie "właściwości" skrótu, z linijki "element docelowy" to u mnie nawet nie było co usuwać więc ten patent też nie zadziałał)
evev

Postautor: polline » 19 cze 2012, 22:58

V9 jest łatwy w obsłudze i usunąć. Możesz usunąć IE / Chrome / Firefox skrót z pulpitu i odtworzenia newone z IE / Chrome / Firefox folderu w folderze Program Files.
polline

Wróć do System operacyjny